Vonku sa začína pomaly ochladzovať a vy musíte siahnuť po teplejších kúskoch skrývajúcich sa vo vašich šatníkoch. Lenže ako to po každom lete býva niekoľko mesiacov, ba až rok staré oblečenie sa vám už nepáči a vy musíte premýšľať čo nové a zaujímavé by ste pre tento rok vymysleli, aby ste sa cítili nielen skvele, ale aj krásne. 

Jednoznačným hitom tohtoročnej jesene sa nepochybne stal sivý blejzer, s ktorým budete za každých okolností trendy. Okrem toho, že dodá vášmu outfitu ten správny šmrnc, vás aj príjemne zahreje. Hoci si jeho nosenie môžete spájať najmä s tzv. business štýlom, po jeho kombinácii s džínsami, či nohavicami cigaretového strihu si ho môžete kľudne obliecť aj na kávu s kamarátkami, či na nákupy.

Veľmi pekná je kombinácia aj sivého blejzra so sukňou, či dlhými šatami. V prípade, že chcete zvýrazniť váš úzky pás, môžete si blejzer jednoducho previazať opaskom. Ak nechcete vyzerať príliš formálne, nemusíte sa obávať kombinovať sivý blejzer ani s obyčajným tričkom s nápisom. Tento look vyzerá práve naopak mladistvo a sviežo.

Skvelému sivému blejzru neoddolala ani obľúbená herečka Jessica Alba.

Veľmi obľúbený sivý blejzer s kockovaným motívom bol prevládajúcim kúskom aj v uliciach významných módnych miest ako je Londýn, New York, či Miláno, počas konania sa týždňov módy. Aj preto sa môžeme domnievať, že sivý blejzer je módnym hitom jesene 2017 hodiacim sa na akúkoľvek príležitosť.

Zdroj: Glamour.com | Foto: Pixabay.com, Freepik.com, Instagram