Latinsko-americká diva Jennifer Lopez sa pýšila nádhernými, dlhými vlasmi, no to už je dávna minulosť. Speváčka zatúžila po zmene, po niečom sviežom a preto zvolila TOP účes tohtoročnej jari! Máte odvahu skúsiť ho tiež?

Jennifer s dlhými vlasmi

U tejto speváčky platí jasné pravidlo, že nech si dá na hlavu hoc aj vrece bude vždy vyzerať výborne. Celebritný kaderník Chris Appleton to dobre vie a rozhodol vdýchnuť jej vlasom sviežosť a štýlový vzhľad, ktorý patrí k najlepším vychytávkam.

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here