Časy, keď sme si značku Tchibo výlučne spájali len s výrobcom kávy, sú už dávno preč. Momentálne v známom e-shope zoženiete už takmer všetko. A ak pri nákupe využijete aj kupónový web Vašekupóny.sk, ušetríte nielen váš čas, ale aj peniaze.

Ako ušetriť v Tchibo?

Spoločnosť Tchibo sa na trhu pohybuje už vyše 60 rokov a z pôvodne zásielkového obchodu s kávou sa vyvinula silná medzinárodná spoločnosť, ktorej sortiment prináša rozmanitosť, kvalitu a tiež inovácie. V bohatej ponuke nájdete dámske, pánske ale aj detské oblečenie, topánky, módne doplnky, športové potreby, bytové doplnky a dekorácie, záhradný nábytok, či dokonca hračky. Aj keď sú ceny v e-shope pomerne priaznivé, my vám ukážeme, ako dokážete ušetriť ešte viac.

Aktuálna ponuka

Poznáte program Svety Tchibo? E-shop v ňom každý týždeň pridáva nové produkty do kategórie móda, domácnosť, technika či šport. Všetky akčné ponuky sú pritom časovo limitované a zakúpiť si ich môžete jedine po dobu 8 týždňov (dostupné sú však iba do vypredania zásob).

V ponuke nájdete aj kategóriu s názvom Zľavy, kde na vás čakajú rôzne zľavové akcie, výpredaj alebo iné mega zľavy, ktoré siahajú až do výšky – 50%. Ponuka zľavneného tovaru sa navyše neustále mení, vďaka čomu si môžete výhodne zakúpiť sezónne oblečenie a iný zaujímavý tovar za zlomok ceny.

Doprava zdarma

Túžite o novinkách vedieť ako prví? Tak potom sa určite prihláste na odber newslettru a čerpajte množstvo výhod. Po prihlásení navyše okamžite získate aj bonus – dopravu zadarmo, ktorú môžete využiť hneď na váš nasledujúci nákup. Výhodou sú aj zľavové kódy, ktoré Tchibo zvykne zasielať spolu aktuálnymi ponukami.

Zľavové kupóny

Pred samotným nákupom sa rozhodne oplatí navštíviť aj rôzne kupónové weby. Napríklad na portáli Vašekupóny.sk môžete nájsť výhodný zľavový kód Tchibo alebo inú top zľavu, vďaka ktorým sa váš nákup stane ešte o niečo výhodnejší.

TchiboCard

Chcete čerpať aj ďalšie výhody? Tak potom sa určite staňte členom vernostného programu
TchiboCard, kde vás za každý nákup odmenia vernostnými zrnkami. Tie môžete následne premeniť na výhodné ceny v špeciálnom Prémiovom obchode. Do klubu sa viete prihlásiť buď online alebo v ktoromkoľvek kamennom obchode. Vernostnú kartu vám následne po registrácii zašlú najneskôr do 3 až 4 týždňoch.

Pomôže aj mobilná aplikácia

Chceš ušetriť? Siahni po mobilnej aplikácii Tchibo a sleduj aktuálne zľavy a špeciálne akcie. Pomocou aplikácie môžete dokonca aj nakupovať a pri prvom nákupe cez aplikáciu vás neminie ani doprava zadarmo. Aplikácia navyše dokáže vyhľadať najbližší kamenný obchod a pomocou navigácie vám ukáže tú najrýchlejšiu trasu.

Foto: Pixabay, PhHere, Pixino, MaxPixelsZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here