Rok 2017 sa nesie v znamení odlišnosti, extravagancie a jedinečnosti. Dnes už rozhodne neplatí, že za pekné sa považuje to, čo je dokonalé. Dôkazom toho sú aj nasledujúce ženy, ktoré svojou “dokonalou nedokonalosťou” vyrážajú dych ľuďom po celom svete. Koho sa oplatí sledovať na Instagrame?

Winnie Harlow

Instagram: @WINNIEHARLOW

Táto kanadská modelka sa preslávila najmä vďaka svojej „vade“ na pokožke. Winnie trpí stratou pigmentu, predovšetkým okolo úst, prstov, kĺbov a očí. Rozdiel medzi bielymi škvrnami a jej kožou je neprehliadnuteľný, avšak táto neobyčajnosť z nej robí jednu z najžiadanejších modeliek na svete.

   Precious Lee

Instagram: @preciousleexoxo

Krásna, zmyselná a ženská. Presne tak označujú jednu z prvých afroamerických plus size modeliek. Precious nosí veľkosť 14 a v plavkách vyzerá naozaj úchvatne. A prečo? Pretože krása a štýl rozhodne nie sú obmedzené žiadnym číslom!

 

Harnaam Kaur

Instagram: @harnaamkaur

Harnaam je označovaná za najmladšiu ženu s bradou, avšak jej odkaz siaha ďaleko vyššie. Nabáda ženy, aby prijali samé seba, také aké sú, presne tak isto, ako sa ona rozhodla prestať bojovať s ochlpením na tvári. Jedinečnosť a sebavedomie- to sa teraz nosí!

Sarah Jane Adams

Instagram: @saramaijewels

Šperkárka zo Sydney a instagramová hviezda sa pýši svojimi extravagantnými výrobkami. Jej kúsky sú jasným dôkazom toho, že nezáleží na tom, koľko máte rokov, pravá módna ikona z vás môže byť v každom veku!

Foto: Instagram, Youtube, Pixels