Dnešná blogerka bude opäť originálna a iná ako ostatné. Micah Gianneli vyniká prepracovaným luxusným štýlom, ktorý na prvý pohľad nevyzerá prvoplánovo.

Micah patrí medzi najznámejšie Austrálske prominentné blogerky a influencerky. Okrem módy sa venuje aj beauty sfére, spolupracovala s mnohými známymi značkami ako L´Oreal, MAC, Maybelline, Sephora a iné. Svoju krásu využíva vo svoj prospech tiež ako modelka, keď fotí kampane známym značkám.

Micah svojou príťažlivosťou očarí aj vás, jej zjav je jedinečný. Ázijské črty, krátky sexy strih a dokonalá postava jej určite tiež dopomohli k úspechu. Ako môžete vidieť v galérii, originálna nie je len zjavom, ale najmä oblečením. Typická je vysokými podpätkami, priam vyzývavými kúskami, ktoré na nej však lacno nevyzerajú. Práve naopak, luxusne. A s prepychom nešetrí, všetky veci nosí od vychytených dizajnérov a fotografie outfitov fotí v uliciach s prestížnymi obchodmi v pozadí.

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here