Štvrtá časť seriálu o blogerkách je venovaná Mexičanke, 31 ročnej Julii Sariñana. V tomto prípade opäť nejde len o bogerku a influencerku, ale predovšetkým podnikavú mladú ženu, ktorá svoj vkus a cit pre módu vedela zúročiť.

V roku 2009 Julia založila svoj blog Sincerely Jules, ktorý je venovaný módnym kreáciám, spoluprácam s inými značkami, prezentuje v ňom aj produkty z kolekcií vlastnej značky s rovnomenným názvom Sincerely Jules. Okrem módy Julia miluje aj cestovanie, nádherné fotografie z jej ciest vám určite polichotia rovnako ako inšpiratívne outfity.

julie sarinana

Jej štýl je opäť iný ako sme mohli vidieť v našom seriály doteraz. Julia nosí skutočne luxusné, dizajnové kúsky no vie ich pretaviť do úplne inej podoby, než by sme čakali. Eleganciu nahrádza pohodlným street stylom, jej neodmysliteľnou súčasťou sú okuliare Ray Ban Aviator a denim. Napriek perfektnej postave, miluje oversize štýl, voľné džínsy či tričká. Skôr ako opätkom, dáva prednosť teniskám.

Julia je typická ešte jednou vecou. Juliu totižto nikdy neuvidíme s takzvaným Hollywoodskym úsmevom na perách. Na fotkách nikdy neukazuje zuby. Nie, nie je to kvôli nevzhľadnému chrupu, ten má perfektný. Jednoducho, podľa jej slov sa jej viac páči, keď má na fotkách len jemný úsmev.

Zdroj: Sincerelyjules.com | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here