Vanessa Hudgens sa preslávila najmä rolou v tomto známom muzikále, kde si zahrala jednu z hlavných postáv Gabrielu. Nedávno oslávila svoje 29 narodeniny a od svojho frajera dostala mega darček. Je herečka zasnúbená?

Už od roku 2011 tvorí dvojicu s Austinom Butlerom (26), vidno že im to spolu klape. Sú spolu už šesť rokov, preto otázka zásnub je na pravom mieste. Hneď po jej narodeninách zverejnila tmavovláska na Instagrame selfie a žiadny fanúšik si nemohol nevšimnúť krásny prsteň, ktorý zdobil jej prstenník. Blíži sa nám svadba storočia???

 

Tento krásny prsteň dostala od svojho priateľa v deň jej narodenín

 

Zdroj: Instagram / googlewallpapers.comRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)