Stala sa ďalšia tragédia na hudobnej scéne. Mladý spevák a lámač dievčenských sŕdc sa rozhodol vziať si život. Fanúšičky sú v šoku a členovia skupiny tiež. Celý život mal ešte pred sebou, vôbec nerozumejú jeho rozhodnutiu!

Juhokórejský spevák a idol mnohých dievčat Kim Čong-hjon (27) spáchal samovraždu. Patril do jednej z najuznávanejších skupín južnej Kórey “SHINee”. Včera ho našla polícia v bezvedomí uňho v byte, sanitka ho zaviezla do nemocnice,no tam zomrel.

Echo mali od jeho sestry, ktorá ich tam poslala, lebo vedela, že jej brat chce spáchať samovraždu, žiaľ bolo neskoro. Fanúšikovia sú zdrvení a členovia skupiny tiež. Dôvod jeho rozhodnutia je doposiaľ neznámy.

 

Zdroj: Instagram / googlewallpapers.comRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)