V nedávnych článkoch sme spomínali, že netypickým trendom na obdobie jeseň / zima 2017 sa stáva tento úžasný kúsok. Úplne ľahučký ako pierko, presne ten, ktorý ste nosili v lete pri teplotách +30°C. Ak sa vám zdá nereálne nosiť ho aj v zime, čítajte ďalej, poradíme vám.

Reč je o kvetinových šatách. Nie je na tom nič komplikované, pokiaľ si myslíte že Vám v nich bude chladno, oblečte si pod ne čierny alebo aj farebný rolák. Záleží len na vašej odvahe. Samozrejme, že nezabudnite ani na pančuchy, farba je tiež na vás. My sme za farebnosť! 🙂 Obujte si k nim členkové čižmičky, resp. čižmy nad kolená (v tých budete ešte viac trendy), pokojne zvoľte semišový materiál. Na vrch už len oblečte koženú bundu alebo kabát, outfit doplňte klobúkom alebo aktuálnou čiapkou v ,,poštárskom” štýle so šilcom.

Vyberte si z nasledujúcej ponuky šiat tie pravé pre vás.

Erdem

 

See by Chloe

The Kooples

Ganni

Tory Burch

Zimmermann

H&M

Red Valentino

Red Valentino

IRO Paris

Foto: Instagram, Pixabay

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here