Mená sestier Hadidových sú v dnešnom svete modelingu veľmi dobré známe. Zatiaľ, čo staršia Gigi je na scéne už dlhšie, na päty jej posledné roky poriadne šliape mladšia Bella. Na Instagrame má 17,4 milióna sledovateľov a rada sa pochváli aj očosi pikantnejšími zábermi, ktoré ukázala aj teraz.

Fotografie topmodeliek v spodnom prádle sú všeobecne pokladané za zvodné a se*y, no čo v prípade, že modelka má na sebe nohavičky ako po babičke? Ide o bavlnené, väčšinou biele či kvetinové nohavičky s vysokým pásom, tzv. „granny panties“, ktoré sú možno pohodlné ale ich éru pokladáme sa dávno odžitú.

Nebola by to však móda, keby sa po „ľadvinkách“ neskúsil vrátiť aj tento kontroverzný kúsok dámskeho šatníka. Bella úlohu revolucionárky poňala veľmi odvážne a jej výstavné krivky dodali i vyslovene antise*y spodnému prádlu akú-takú obstojnosť. V obchode však radšej ruky preč!

bella hadid bombardaky

bella hadid bombardaky

bella hadid bombardaky

Fotku Belly v bombarďákoch nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Instagram, thesun.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here