Len nedávno mala záverečná časť filmu 50 odtieňov premiéru v kine, no väčšie ohlasy získalo video, v ktorom je Christian Grey vo svojej slávnej herni. Anastázia sa však vo videu neobjavuje, nahradil ju tento muž!

Hovorí Vám niečo meno James Corden? Ak nie, tam Vám prezradíme, že je to talentovaný komik a zabávač. Možno ho poznáte zo známej šou “Carpoll Karaoke”. James je známy svojim humorom a tentokrát vymyslel niečo brutálne.

Vytvoril skvelé video, s ktorým mu pomáhal samotný herec Jamie Dornan, ktorý vo filme 50 odtieňov stvárnil známeho Christiana Greya, majiteľa červenej herne. V tomto videu sú obaja v herni, no tentokrát ukrýva oveľa väčšie tajomstvo. Toto musíte vidieť!

 

Zdroj: YouTube / Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here