Fanúšikovia speváčky Ariany Grande brutálne šalejú a sú skalopevne presvedčení, že sa čoskoro zo speváčky a jej priateľa ra-pera Maca Millera stanú rodičia. Že by to bola naozaj pravda? Pozrite si podrobnosti!

Na internete sa spustila lavína otázok ohľadne známeho mena Ariana Grande. Speváčka sa na istú dobu odmlčala zo sociálnych sietí a tiež sa dosť dlho neukazovala na verejnosti. Posledný príspevok na internete zverejnila 31. decembra minulého roka a preto sú si fanúšikovi istí, že zaľúbenci skrývajú tehotenstvo.

Určite si spomínate na špekulácie o tehotenstve Kylie Jenner, ktoré sa nakoniec potvrdili aj bez preukázateľnej fotky, nakoľko všetko držala v tajnosti, že by ju Ariana nasledovala?

Blízky zdroj svetlovlásky povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že speváčka si neurobila pauzu kvôli údajnému tehotenstvu, ale kvôli svojim osobným veciam. Tiež dodal, že sa doteraz ešte poriadne nespamätala zo straty svojich fanúšikov počas bombardovania na jej koncerte v Manchestri. Tento traumatický zážitok bude mať vrytý do pamäti už navždy.

Zdroj: Instagram / YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here