Fanúšikovia speváčky Ariany Grande brutálne šalejú a sú skalopevne presvedčení, že sa čoskoro zo speváčky a jej priateľa ra-pera Maca Millera stanú rodičia. Že by to bola naozaj pravda? Pozrite si podrobnosti!

Na internete sa spustila lavína otázok ohľadne známeho mena Ariana Grande. Speváčka sa na istú dobu odmlčala zo sociálnych sietí a tiež sa dosť dlho neukazovala na verejnosti. Posledný príspevok na internete zverejnila 31. decembra minulého roka a preto sú si fanúšikovi istí, že zaľúbenci skrývajú tehotenstvo.

Určite si spomínate na špekulácie o tehotenstve Kylie Jenner, ktoré sa nakoniec potvrdili aj bez preukázateľnej fotky, nakoľko všetko držala v tajnosti, že by ju Ariana nasledovala?

Blízky zdroj svetlovlásky povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že speváčka si neurobila pauzu kvôli údajnému tehotenstvu, ale kvôli svojim osobným veciam. Tiež dodal, že sa doteraz ešte poriadne nespamätala zo straty svojich fanúšikov počas bombardovania na jej koncerte v Manchestri. Tento traumatický zážitok bude mať vrytý do pamäti už navždy.

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here