Výborná slovenská komička EVELYN sa rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu, na ktorú má lne málo žien odvahu. Ona ju našla, zariskovala a vyplatilo sa jej to, pretože fanúšikovia sú z jej najnovšieho vzhľadu nadšení! Pristane jej to teraz viac?

Herečka patrí k ženám, ktoré radi riskujú a život berú ako výzvu. Tiež by si z nej malo veľa mladých dievčat brať príklad a nerobiť si ťažkú hlavu z kíl navyše. Buďte fresh ako ona, usmievajte sa a milujte život presne taký, aký je. Blondínka sa rozhodla pre hustú ofinu, ktorá dáva riadne zabrať, čo sa týka starostlivosti o ňu, no nikdy nevyzerala lepšie, nemyslíte?

Stará Evelyn

Nová Evelyn

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here