Myslíte si, že záľuba v líčení a divoké nákupy sú výsadou žien? To sa veľmi mýlite! Adam alias Slaytiiina miluje “handry” a make-up. Nepatrí síce medzi typických ľudí, ktorých denno-denne stretávame na ulici, no práve pre to by ste ho mali rozhodne poznať aj vy! 

V prvej časti rozhovoru nám prezradil, čo ho viedlo k tomu, aby sa prezentoval ako žena a kde berie inšpiráciu. V druhej časti sa vyjadril aj k tomu, ako ho vníma okolie.

Prvú časť rozhovoru nájdete >>>TU<<<!

Tvoja vizáž je často krát veľmi netradičná. Ako ťa vníma okolie? 

 Spočiatku boli moji kamaráti aj rodina šokovaná mojim spôsobom obliekania a faktom že sa maľujem. Postupom času si ale uvedomili, že toto je kto som a nedá sa s tým nič robiť. Väčšina ľudí v mojom okolí ma teda podporuje avšak pokiaľ je niekto presvedčený, že to, ako sa prezentujem, je nesprávne, ja ho o opaku nepresvedčím. Je pár kamarátov, ktorí sa so mnou aj prestali baviť lebo sa za mňa hanbili, ale to mi aspoň ukázalo, kto  praví kamaráti. 

Sledujte Slaytiiinu na Instagrame >>>TU<<<!

Ľudia veľmi radi nálepkujú. Je pre teba ťažké žiť na Slovensku, kde ostatní vo väčšine zastávajú tradičné názory? 

Názory cudzích ľudí ma absolútne netrápia. Nech si každý vraví čo chce, ale pokiaľ sa ja v niečom cítim dobre, nikto mi tento pocit nezoberie. Často sa mi stáva, že po mne ľudia na ulici pokrikujú a nadávajú mi. Ja som sa ale rozhodol týmito ľuďmi nezaoberať a radšej sa sústrediť na tých, ktorí ma podporujú. Je smutne aké zmýšľanie má väčšina ľudí na Slovensku, avšak myslím si, že sa uberáme dobrým smerom. 

 Ako funguješ doma? Proste odhodíš šaty a parochňu a zo Slaytiiiny sa opäť stane Adam? 

Áno. Slaytiiina a Adam  dve úplne rozličné osoby. Ako Slaytiiina sa síce cítim úžasne, ale po dlhom dni v parochni a šatoch nie je lepší pocit ako to dať všetko dole a odmaľovať tie tony omietky čo nosím na tvári. Som človek, ktorý ak niečo robí, robí to na 100 percent. Takže buď som Adam a je mi viac-menej jedno ako vyzerám, alebo som Slaytiiina a neodídem z domu pokiaľ nevyzerám najlepšie ako môžem. Make-up mi vždy trvá aspoň 2 hodiny a radšej pôjdem z domu nahý ako bez nejakého extravagantného outfitu.  

Sledujte Slaytiiinu na Instagrame >>>TU<<<!

Je niečo, čo by si odkázal tým, ktorí sa cítia podobne ako ty? 

Buď samým sebou. Viem, že to niekedy môže byť ťažké, ale vždy tu budú neprajní ľudia, a to je proste faktNetreba sa báť experimentovať so svojim výzorom či štýlom obliekania, pretože na konci dňa to vždy môžeš dať dole, je to len oblečenie. Každý z nás ma v sebe  potenciál, ktorý by bola veľká škoda nevyužiť. Kebyže sa vtedy na Halloween neprezlečiem za ženu, Slaytiiina by ani nevznikla. Takže nerieš ostatných ľudí, zabudni na to, čo si o tebe rodina, kamaráti či spolužiaci pomyslia a buď kým sa naozaj cítiš byť, pretože nikdy nevieš, čo môže prísť 

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here