Najsledovanejšia hviezdna dvojica Hollywoodu Justin Bieber a Selena Gomez nedávno šokovali fanúšikov správou o ich rozchode. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa na prestávke obaja dohodli, no zo strany Justina to vyzerá úplne inak!

Blízky zdroj speváka potvrdil exkluzívne pre “HollywoodLife”, že je blondiak z rozchodu hotový a nevie sa zaradiť späť do života. Jeho život bez Seleny nemá totiž zmysel, no poučil sa zo svojich minulých chýb a chce byť teraz lepším človekom.

V minulosti sa speváčke nepáčilo, že Justin nerešpektoval žiadne jej rozhodnutie a preto sa to rozhodol zmeniť. Tmavovláska potrebovala nejaký čas stráviť od seba, čo jej Kanaďan samozrejme umožnil, i keď mu to láme srdce. Pevne verí, že ak jej dá dostatok priestoru na vyčistenie myšlienok, tak sa k nemu kráľovná Instagramu vráti. Miluje ju celým svojím srdcom a život bez nej je preňho utrpením!

 

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here