Nádherná latinská diva Natália Oreiro sa nám dostala do pamäti vďaka kultovej telenovele Divoký Anjel, kde stvárnila rolu chudobnej slúžky Milagros. Naty je ženou, ktorá nemení často svoje vlasy a všetci sme na ňu zvyknutí ako sa na dlho-vlásku. Všetkých nás však vyviedla z omylu a hodila to na krátko!

Kvôli hereckým rolám musia niektoré herečky pribrať, schudnúť, zmeniť farbu vlasov či strih a ani kráľovná telenoviel nie je výnimkou. Kvôli najnovšej roly musela zhodiť dlhé kadere a nechala sa ostrihať na moderný kratší zostrih.

Napriek jej pribúdajúcemu veku musíme uznať, že herečka a speváčka vyzerá stále výborne, dokonca možno lepšie ako za mlada nemyslíte?

Naty s krátkymi vlasmi

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here