Šarmantná a príťažlivá herečka Angelina Jolie už nie je sama sebou. Po rozvode s jej známym manželom Bradom Pittom sa jej život obrátil naruby. Herečka, ktorá sršala krásou je už dávno preč. Pohľad na jej najnovšie fotky desia SVET!

Angelina bola vždy krásna, štíhla, mala ženské krivky a se*epíl. Všetko sa pominulo v čase rozvodu a fanúšikovia začali mať o svoj vzor veľký strach. Začala výrazne chudnúť, zostarla v tvári a neostalo len pritom.

Najnovšie sa ju podarilo zachytiť fotografom na spoločných nákupoch s jej deväť ročnou dcérou Vivienne. V očiach dieťaťa bol vidno zjavný strach o matku, ktorá mala strhaný výraz tváre a poriadne vychudnuté telo. Dúfame, že sa dá tmavovláska čoskoro dokopy najmä kvôli jej deťom!

Spomínané fotky nájdete —TU— a —TU— !

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here