Slávna speváčka Demi Lovato sa veru nezdá. Najnovšou fotkou šokovala všetkých svojich fanúšikov, ktorí sa rozdelili na dva tábory. Jeden si stojí za tým, že je na fotke úžasná, no druhí tvrdia, že to prehnala! Aký je váš názor?

Všetci vieme, že speváčka už nie je malé dievčatko z rozprávok od Disney, je z nej dospelá žena, ktorá rada maká na svojom tele. Výsledky sú vidno a možno preto sa rozhodla zdieľať na svojom Instagrame odvážnu fotku v plavkách, v ktorých jej div nevyskočili prsia von.

Demi svoje ženské krivky miluje a podelila sa s nimi s verejnosťou. Za tri hodiny od zverejnenia mala na fotke vyše 2 miliónov vzhliadnutí.

 

Jej pikantnú fotku nájdete —TU— .

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here