Ako sa hovorí, jablko nepadá ďaleko od stromu, a v prípade dcéry Cindy Crawford tomu tak skutočne je. Z jej dcérky rastie úspešná topmodelka, podobne ako zo Cindy. 

Kaia Gerber je nádherná, črty svojej mamy v sebe nezaprie a tak bolo len otázkou času, kedy vstúpi do vôd modelingu. Počas uplynulých fashion weekov sme sa dočkali a Kaiu sme na mólach prestížnych značiek (Alexander Wang, Fendi, YSL, Versace, Calvin Klein,…) uvideli hneď niekoľkokrát.

kaia gerber & cindy crawford

Kaia len minulý mesiac oslávila 16 rokov, no už teraz môžeme tvrdiť, že má našliapnuté na skutočne sľubnú kariéru a počuť o nej budeme ešte veľa. My v redakcii ju milujeme a nielen ju, ale aj jej štýl. Vogue ju označil za novú hviezdu street stylu, tak sa naň pozrite spolu s nami 🙂

kaia gerber

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here