Speváčka Miley Cyrus sa rozhodla, že dá Liamovi dokonalý darček, no potom zistila, že má menší problém. Liam je jednoduchý muž a na materiálne veci si veľmi nepotrpí, čo teda vymyslela blondínka? Aký darček si preňho nachystala?

Blízky zdroj povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že speváčka už dobre vie, čo mu dá, ale dalo jej to vraj zabrať. Liam je známa osobnosť, ktorá má všetko, čo kúpiť celebrite? Nakoniec na to Miley prišla, rozhodla sa kúpiť mu nový Surf, nakoľko herec miluje surfovanie, nič tým neskazí a určite ho to poteší.

Zdroj tiež dodal, že tieto sviatky budú pre oboch veľmi výnimočné. Dlhšiu dobu sa nevideli a konečne budú spolu, navyše neoficiálne slávia ich druhé výročie od ich obnovenia vzťahu. Aj tak si myslíme, že na darčeku nezáleží, pretože obaja najväčší dar už dostali. Pýtate sa aký? Samých seba a ich nekonečnú lásku 😉

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here