Známa tvár rodiny Kardashian Kylie Jenner patrí k najznámejším celebritám na svete. Milióny mladých dievčat ju obdivuje a chce sa jej aspoň trošku podobať. Vyzerá to tak, že aj opačné pohlavie v nej vidí vzor. Príkladom je tento mladík, ktorý minul tisíce za operácie, len aby vyzeral ako Kylie. No z výsledku ostanete šokované!

Dvadsaťtri ročný Kyleigh Potts si zaumienil, že si splní sen. Chcel vyzerať ako Kylie a už v svojom mladom veku podstúpil viac než 40 plastických operácií. Vyhodil za ne viac než 56 tisíc euro. Dal si upraviť nos, bradu, poprsie a podstúpil aj zväčšenie pier. Jediné čo si na svojom tele chcel ponechať sú jeho genitálie, na ktoré je zvyknutý.

Takto vyzeral pred niekoľkými rokmi

Takto vyzerá teraz po úpravách

,

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here