Len nedávno sme sa dozvedeli radostné novinky od herečiek Zuzky Šebovej a Nely Pociskovej a včera ako zázrakom sa k nim pridala známa slovenská herečka “mrcha” slovenského šoubiznisu. Máte tušenie o kom je reč?

Barbora Švidraňová (29) začala len pred niekoľkými mesiacmi prekvitať. Podľa jej priateľov bol príčinou jej nový taliansky priateľ Francesko. Vo vzťahu boli obaja natoľko spokojní, že sa teraz tešia na ich prvý prírastok do rodiny.

Fanúšikovia známej ryšavky tomu nechceli uveriť, tak sa herečka rozhodla pre razantný krok! Na Instagrame zdieľala fotku s jej bruškom, ktoré jej náramne pristane. Svojim najvernejším fanúšikom odkázala, že je teraz najšťastnejšou ženou na svete a že sa svojho prvého dieťatka nevie dočkať! Dvojici srdečne blahoželáme!

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here