Keď sa povie Beyoncé, každému sa hneď vybaví dokonalo upravená bohyňa s hustou hrivou a ženskými tvarmi. Nám vôbec nevadí, že nemá vychudnutú postavu modelky, práve naopak. Jej krivky nás bavia a vo svojich outfitoch ich vie skvele predať.

Konečne sme na to prišli! Dokonalosť výzoru slávnej speváčky pramení z jej sebavedomia! Beyonce rozhdne vie, čo jej svedčí a nehanbí sa to ukázať. Napriek tomu že nepatrí medzi ženy s veľkosťou 0, nemá komplexy a všetkým ukazuje, ako má vyzerať skutočná kráľovná módy!

Prednedávnom porodila dvojčatá a na jej stránkach nás už zásobuje zvodnými outfitmi. Nečudo, veď tie nám neodoprela ani počas tehotenstva. Bey je jedna chodiaca inšpirácia, čokoľvek si oblečie na nej vyzerá božsky a to nemôže byť náhoda.

beyonce

Pokiaľ máte aj vy ženské krivky, alebo nebodaj čakáte prírastok, nebojte sa ukázať sa a tiež buďte odvážne! Lebo len sebavedomá žena je krásna žena.

View this post on Instagram

🍋❤️

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here