Zuzana Barková alias ZrzkaStyle patrí medzi TOPKY slovenského módneho sveta. Zuzka nám už prezradila, ako vznikol jej blog a aké farby, či vzory preferuje. V pokračovaní sa dočítate o tom, kde vzniká inšpirácia pre jej outfity, o obľúbených kúskoch a prepadákoch, ale aj o tom, či je ťažké byť zároveň blogerkou, aj matkou.

Prvú časť rozhovoru nájdete >>>TU<<<!

Kde berieš inšpiráciu?

Milujem instagram. Ten je pre mňa najväčšou inšpiráciou. Sledujem Slovenské aj zahraničné blogerky, modelky, návrhárov, značky, slovenských dizajnérov, fotografov… Všetko čo vidím sa mi v hlave ukladá do pomyselného fashion šuflíka a potom to vyťahujem keď stojím pred šatníkom a rozhodujem sa, čo si oblečiem.Sleduješ aj nejaké svetové fashion blogerky? Ak áno, aké?

Sledujem, jasné. Svetová fashion je o krok popredu od našej.

Máš nejaký obľúbený kúsok?

Mám pár nadčasových kúskov, ktoré tvoria základ môjho šatníka a nosím ich dlhé roky. Jedným z nich je riflová košeľa, ktorú už budem musieť za chvíľu vymeniť, lebo ju nosím tak často, že čakám, kedy sa už rozpadne. A potom mám vždy aj sezónne srdcovky. Túto zimu to boli červené overtheknee čižmy.A naopak, máš nejaký kúsok z minulosti pri ktorom sa chytáš za hlavu?

Haha tých by sa našlo. Mám rada výrazné kúsky. Tie sú možno trendy v jednej či dvoch sezónach, no s odstupom času pôsobia úplne out a smiešne. Mám také modré platformové čižmičky s kožušinou (môj muž ich volal kopytá), na ktorých sa teraz strašne smejem.  Pred pár rokmi som na ne ale nedala dopusitiť. No a myslím si, že o pár rokov sa takto isto budem smiať na mojich červených čižmách, ktoré teraz milujem.

Viac sa dočítate na blogu >>>TU<<<!

Máš dve nádherné detičky. Je ťažké nájsť si čas na módu a blogovanie aj pri staraní sa o rodinu a vedení domácnosti?

Bolo, preto som blog tak dlho nosila len v hlave, bez reálnej šance ho zhmotniť. Ale teraz je to už jednoduchšie. Chlapci sú už škôlkári a sú aj veľkí parťáci, ktorí sa pekne vedia zabaviť už aj navzájom. Veľakrát mi asistujú pri skúšaní outfitov, vravia čo si mám obliecť a keď sa výraznejšie maľujem ako štandardne, hneď sa pýtajú či idem fotiť na blog. Aj keď reálne netušia čo to ten blog vlastne je. Veľmi mi pomáha aj manžel a podporuje ma pri plnení tohto môjho fashion sna.Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here