Taká celebrita akou je Britney Spears si už preskákala tuctom módnych katastrof a aby toho nebolo málo, opäť sa jednej nevyhla. Na červenom koberci pri príležitosti Hollywood Beauty Awards si pri pohľade na ňu človek nemusel nič všimnúť, no fotky odhalili boľavú pravdu v planej kráse.

Nekomfortný problém, s ktorým popová princezná celý čas bojovala je vykúkajúci malíček na nohe. Ani jagavý lesk luxusnej obuvi na vysokom opätku či obtiahnutá postava v minišatách nepomohli k záchrane „looku“, ktorý Britney zvolila. Blondínka sa očividne nechcela vzdať malých „črievičiek“ ani za takúto cenu. Hrdinským vystupovaním a širokým úsmevom ale odpútala všetku pozornosť od jej nôh, čím dokázala, že podobné veci má už dávno v paži. To si veru zaslúži potlesk!

Britney Spears faux pas

Britney Spears modne preslapy

celebrity modne katastrofy

Zdroj: news.com.au | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here