Jeseň je vraj najlepšie ročné obdobie pre vytvorenie super módnych outfitov. Práve teraz sa môžete vyhrať s rôznymi kombináciami a dať priestor fantázii. Skúšajte rôzne pončá, bundy, čižmy, čiapky či šále a vyhrajte sa aj s farebnou paletou.

Tentokrát vám prinášame šesť kúskov aktuálnej sezóny, ktorými oživíte nejeden styling. Nebojte sa vyjsť z komfortnej zóny, buďte odvážna a zadovážte si aspoň jeden z nich. Úspech budete mať zaručený!

1. Biela košeľa

Biela košeľa je už samozrejmosť, no teraz ju dizajnéri ozváštnili čipkovaným golierikom a priehľadnou látkou.

2. Výrazné čižmy ako šperk

Predstavte si absolútne jednoduchý outfit a len jeden výrazný prvok – čižmy. Zvoľte zvierací motív alebo ligot, ako chcete :).

3. Huňatá bombera

Bomberu sme tu už tiež mali niekoľko sezón. No v netypickom kožušinovom prevedení má premiéru. Je mäkkučká a hrejivá, ideálna do jesenného počasia.

4. Kostým

Klasický kancelársky kostým oživený zaujímavými detailmi má zrazu celkom iný nádych.

5. Ľadvinka

Áno, aj tento zatracovaný výstrelok hlási come back! Teraz bude však ľadvinka úplne iná, štýlová.

6.  Biela farba

Dlhý biely kabát, biele čižmy a biela taška? Prečo nie! Vyskúšajte, ak na to máte. Ak nie, zvoľte biely aspoň menší detail.

Foto: Instagram | Zdroj: Harpersbazaar.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here